Ziyaretçiler: Bölüm 1 İzle  (V)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 44 Görüntülenme

Ziyaretçiler: Bölüm 1 İzle (V)

Ziyaretçiler (Visitors) 1. bölümünde gizemli varlıklar dünyayı ziyaret eder. Bu olayın başlangıcı, tüm izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarır. Bir grup insan bahsi geçen kişilerin neden geldiklerini ve niyetlerinin ne olduklarını araştırmak için bir araya toplanırlar. İlk bölümde gizemli ve çözülmesi zor olaylar meydana gelir. Karakter arasındaki ilişkilerin gelişmeye başlaması olay örgüsünü daha akıcı kılar. Heyecan dolu giriş bölümü, gelen varlıkların gelecek dünyadaki rollerini sorgulatır niteliktedir.
Ziyaretçiler Konusu
Efsanevi bilim kurgu dizilerinden olan Ziyaretçiler, çok eski bir yapım olmasına rağmen hala izlenir. 29 uzay gemisiyle karaya ayak basan uzaylılar, ilk bölümden itibaren odak noktası olmaya başlarlar. Bu gemiler, farklı ülkelerdeki belirli şehirlerde konumlanmışlardır. Alışılagelmişin dışında olan bu varlıklar, geldikleri yerde kaosa neden olurlar. Bir grup insan, onların iyi niyetle gelmediklerini düşünürler. Bu kişilerin lideri olan Anna konuşma yaparak kötü amaçla varmadıklarını vurgular.
Ziyaretçiler Oyuncuları
Ziyaretçiler, orijinal adıyla Visitors ilk kez 03 Kasım 2009 tarihinde yayınlanan bilim kurgu, dram ve fantezi türünde bir dizidir. Kenneth Johnson ve Scott Peters tarafından hayata geçirilen yapımın oyuncu kadrosu oldukça geniştir. Dizide Elizabeth Mitchell, Logan Huffman, Jane Badler, Laura Vandervoort ve Morena Baccarin yer alır. Aynı zamanda Charles Mesure, Christopher Shyer, Joel Gretsch ve Scott Wolf gibi başarılı isimler de farklı rollerle başrol oyuncularına eşlik ederler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?