Who Invited Them İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 59 Görüntülenme

Who Invited Them İzle

Adam ve Margo isimli çift yeni evleri için bir hoş geldin partisi düzenleyerek dostlarını davet ederler. Konukların gelmesiyle herkesle ilgilenmeye başlayan Adam özellikle patronunun gözüne girmek için uğraşır. Margo ise gelen misafirlerin çoğu Adam’ın arkadaşları olduğundan mutfakta vakit geçirmekte ve bir an önce partinin bitmesini beklemektedir. Diğer yandan davetliler arasında yer alan Tom ve Sasha, enerjileriyle dikkat çeker. Vakit geçtikçe konuklar bir bir evden ayrılmaya başlar ve bir başlarına kalan çift Tom ve Sasha’nın hala evde olduklarını fark eder. Durum gitgide daha tuhaf bir hal alırken karmaşıklığa sebep oldukları için olup biteni açıklayan Tom ve Sasha ev sahiplerinin gönlünü kazanır.

Geceyi keyifli sonlandırmak için uğraşan Adam konukları tekrardan içeri davet eder. Bir yandan da zengin görünümlü Tom’dan iş bağlantısı koparmaya çalışır. Diğer yandan Margo ve Sasha’da oldukça iyi anlaşır. Gecenin ilk vakitlerinde birbirlerine karşı yabancı olan iki çift, artık gitgide samimi olur. Birçok konuda ortak yönleri olduğunu fark eden çiftler alkolün de etkisiyle geçmiş sırlarını dahi ortaya dökerler. Fakat Adam ve Margo henüz olacakların farkında bile değildir.

Yönetmeliğini Duncan Birmingham’ın üstlendiği Who Invited Them filminde; Ryan Hansen, Perry Mattfeld ve Timothy Granaderos başrol oyuncuları olarak yer almaktadır. Komedi, korku ve gerilim temalarını bir arada buluşturan filmde ev sahiplerini neler beklemektedir?


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?