Türkler Çıldırmış Olmalı Mavi Vatan İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
47 Görüntülenme

Türkler Çıldırmış Olmalı Mavi Vatan İzle

Türkler Çıldırmış Olmalı: Mavi Vatan, Türkiye’nin en zengin adamlarından Fahri Bey’in ailesiyle birlikte tatile çıkmasını konu alan bir filmdir. Güney Afrika turunda Somaliler tarafından kaçırılmasını komik bir şekilde ele alır. Avşar Film'in yapımcılığını yaptığı Türkler Çıldırmış Olmalı: Mavi Vatan, izleyicilerine macera dolu anlar yaşatır. 9 Şubat 2024 tarihinde vizyona girerek sevenleriyle buluşmuştur.
Türkler Çıldırmış Olmalı Mavi Vatan Konusu
Bir iş adamının kaybolması ülke içerisinde büyük bir kaos yaratır. Türk Hükümeti de kaçırılan Fahri Bey ve ailesini bulmaları için bir grup askeri görevlendirir. Somaliler ise fidye verilmediği sürece teslim etmeyeceklerini söyler. İki ülke arasında sorun yaşanmasını istemeyen bir diplomat, bir teklif sunar.

Diplomat, resmî bir askeri tim yerine görevi gizli olarak gerçekleştirecek bir ekip hazırlanmasını önerir. ‘’Her Türk Asker Doğar’’ sözünden ilham alarak yasal olmayan bir tim hazırlanır. Cezaevinde bulunan suçlularla şartlı tahliye anlaşması yapılır. Daha sonra bu ekip, Somali’ye aileyi kurtarmak için yola koyulur. Macera ve komedi dolu sahneler içeren Türkler Çıldırmış Olmalı: Mavi Vatan izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacaktır.
Türkler Çıldırmış Olmalı Mavi Vatan Oyuncuları
Başarılı yönetmen ve senarist Murat Aslan’ın yazıp yönettiği Türkler Çıldırmış Olmalı: Mavi Vatan’ın oyuncu kadrosu oldukça geniştir. Ömer Başdoğan, Peker Açıkalın, Kadir Çöpdemir, İnan Ulaş Torun Yeşim Salkım ve daha birçok ünlü isim yer alır. Bir haftalık eğitimden sonra Somali’ye gidip korsanlarla ve Afrikalı yerlilerle mücadele eden ekip, Fahri Bey ve ailesini kurtararak büyük bir ödül kazanmayı hedefler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?