The Mother 2023 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 65 Görüntülenme

The Mother 2023 İzle

Yönetmen:

Niki Caro

Oyuncular:

Jennifer Lopez, Lucy Paez, Omari Hardwick
The Mother, Niki Caro'nun yönettiği ve Misha Green, Andrea Berloff tarafından kaleme alınan bir aksiyon filmidir.

Başrolde Jennifer Lopez hızlı düşünen, zeki ve cesur karakter olan The Mother’ı canlandırır. Film ölüm makinesi gibi donatılmış annenin mücadelesini, hayatta kalma çabalarını içerir.

The Mother zekasını ve becerilerini ilk sahneden itibaren seyirciye göstererek başlar. Polislerle işbirliği yaparken düşmanının hamlelerini önceden tahmin edebilen karakter, geçmişte aldığı eğitimi pratiğe döker. Fakat karnındaki bebeğini bu süreçte tam anlamıyla koruyamaz.

Kovalamaca temalı bir seneryoya dönüşen The Mother'ın, düşmanlarıyla mücadelesi, bebeğini koruma çabalarıyla derinleşir. Ana karakter, her şart altında annelik rolünü üstlenmek zorunda kalan bir kadın olarak karşımıza çıkar. Aitlik duygusu, kimlik ve intikam savaşı da örgüye dolanır.

The Mother aksiyon sahneleriyle, klasik bir hikayeyi sanatsal bir bakış açısıyla beyaz perdeye sunar. Film, izleyicileri karakterin doğa ve insanlarla olan mücadelesine sürükler. Klasik hikaye örgüsü içinde, The Mother'ın becerilerini nasıl kullanacağı, düşmanlarından kaçıp kaçamayacağı ve en önemlisi bebeğini koruyup koruyamayacağı gibi sorular merak uyandırıcı bir şekilde işlenir.

The Mother Kadrosu

The Mother adlı yapımın başarılı olmasında adı geçen oyuncular ve kamera arkası ekibi:

Oyuncular: Jennifer Lopez, Joseph Fiennes, Gael García Bernal, Omari Hardwick, Paul Raci, Michael Karl Richards, Jesse Garcia, Yvonne Senat Jones, Lucy Paez, Olivia Lucas, Link Baker

Yönetmen: Niki Caro

Senaryo: Andrea Berloff, Peter Craig, Misha Green

Kurgu: David Coulson

Bu isimlerin bir araya gelerek oluşturduğu The Mother filmi emeklerinin karşılığını alarak izleyicilerden beğeni topladı.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?