The Lord Of The Rings: The War Of Rohirrim İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
276 Görüntülenme

The Lord Of The Rings: The War Of Rohirrim İzle

Fantastik temalı animasyon türünde olan The Lord of the Rings: The War of Rohirrim, J.R.R. Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi romanında anlatılan bir hikayeye dayanır.
Filmin Konusu
Yapımda, Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filmindeki olaylardan 261 yıl öncesini konu alan Rohirrim Savaşı, ve Rohan'ın ünlü Kralı Helm Hammerhand'ın hikayesi anlatılır. Rohan, bir Dunlending ordusunu püskürtmek zorunda kalır. Miğfer Dibi kalesinin adının ardındaki ilham kaynağı olur.
Yönetmen ve Oyuncu Kadrosu

The Lord of the Rings: The War of Rohirrim filminin senaryosunu Phoebe Gittins ve Arty Papageorgiou kaleme almıştır. Yönetmen koltuğunda ise Kenji Kamiyama yer alır. Yakında çıkacak bu animasyonun yapımcılığını Warner Bros Animation ve New Line Cinema üstlenmiştir. Eser, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden keyif almış ve öyküye başka bir yönden bakmak isteyen izleyicilerin dikkatini çekecek aday bir yapımdır.
Filmde Brian Cox, Rohan'ın efsanevi Kralı Helm Hammerhand'i canlandırır. Ayrıca başrolde Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki Éowyn rolüne yeniden hayat veren Miranda Otto da yer alır. Eserin 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesine hitap edeceği tahmin edilmektedir. Film, adını ilk kez Haziran 2021'de duyurmuştu. Yapımcılar; Gaia Wise, Williams, Shaun Dooley, Michael Wildman, Jude Akuwudike, Bilal Hasna ve Janine Duvitski gibi yetenekli oyunculara kadrosunda yer verdiği bilgisini paylaşmıştı.  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?