Ters Yüz 2 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
40 Görüntülenme

Ters Yüz 2 İzle

Ters Yüz filminin devamı niteliğindeki yapımda ergenlik yıllarına adım atan Riley ismindeki genç karakterin yeni duygularını keşfetmesine tanık olacağız. Riley, ilk filmde olduğu gibi hayat dolu ve meraklı bir ruha sahiptir. Ancak ergenlik yıllarının getirdiği zor duygularla baş etmek zorunda kalarak karmaşık hislere bürünür.
Ergenlik döneminde ilk defa aşkı, arkadaşlık ilişkilerini ve sorumluluk duygusunun ne olduğunu öğrenir. Karakterimiz, izleyicilere ergenlik döneminde yaşanan duygu geçişlerini adım adım yansıtmayı başarır. Ters Yüz 2 izle seçeneğiyle sevimli karakterimizin maceralarına konuk olabilirsiniz.
Ters Yüz 2 Konusu
Disney ve Pixar iş birliğiyle sinemalardaki yerini alan Ters Yüz 2, izleyicileri yeniden keyifli bir animasyona davet ediyor. Başarılı animasyonda izleyiciler, ergenlik dönemine giren Riley'nin zihnine kısa bir yolculuğa çıkar. Yeni duygularla tanışmasının ardından ana karakterimizin odak noktası tamamen değişir.
Uzun süredir uyum içinde çalışan Neşe, Üzüntü, Öfke, Korku ve Tiksinti, aniden ortaya çıkan yeni bir duygu karşısında şaşkına döner. Onlar için en büyük sürpriz, Kaygı’nın beklenmedik bir anda ortaya çıkmasıdır. Davetsiz misafir olan Kaygı, ana karakterimizde birtakım belirsizlikler yaratır. Her zaman birlikte hareket eden ve Riley'nin duygularını kontrol eden ekip, Kaygı'nın doğuşuyla birlikte büyük bir zorlukla karşı karşıya kalır. Ters Yüz 2 Türkçe dublaj izle seçeneğiyle ana karakterimizin duygularını yeniden keşfetmesine tanık olabilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?