Süper Köpekler İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
56 Görüntülenme

Süper Köpekler İzle

Yönetmen:

Oyuncular:

Oldukça sevimli bir grup köpeğin hem macera hem de komedi dolu hikâyesinin konu edildiği Süper Köpekler filmi, seyirciler üzerinde fazlasıyla merak uyandırmayı başarmıştır. Yapım, çocukların yanı sıra ailecek keyifli ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isteyenler için de tam anlamıyla ideal bir tür olarak öne çıkar. Süper Köpekler izle seçeneği sayesinde son derece keyifli bir maceraya siz de hemen ortak olabilirsiniz.
Süper Köpekler Film Konusu
Son derece eğlenceli bu animasyonda büyük abi olan Cino’nun bir bilim insanının gözüne girmek için gösterdiği çaba ele alınır. Diğer bir karakter olan Lisa’nın dans yarışmasında başarılı olabilmek ve kendini ispat edebilmek için yollar aradığına da şahit olmanız mümkündür. Tima ve Aleks karakterleri ise futbolla ilgilenmeye bayılır ancak bu oyunu oynarken farklı nedenlerle fazlasıyla anlaşmazlık yaşarlar. Bu durumdan rahatsız olan Minik Aliş ise Aleks ve Tima’yı barıştırmak için neler yapabileceğini düşünür ve harekete geçerek onlara yardım etmeye çalışır.
Süper Köpekler Filmi Hakkında Bilgiler
Süper Köpekler izle aracılığıyla seyredebileceğiniz bu animasyon Rusya menşeli bir yapım olarak vizyona girdiği ilk günden itibaren büyük bir beğeni kazanmıştır. Elena Goldobina’nın yönetmen koltuğunda oturduğu uzun metrajlı film 10 Mayıs 2024 tarihinde beyazperdede seyirciyle buluşmuştur. Animasyonun yapımcılığını ise türünün en iyi örneklerini seyirci ile tanıştıran Esile Medya üstlenmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?