Sırrını Biliyorum İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
94 Görüntülenme

Sırrını Biliyorum İzle

Sırrını Biliyorum, uzun süredir hasta olan annesini tedavi ettirmek isteyen genç bir kızın hikayesini konu alır. Gizemli bir adamla anlaşma yapan Nora’nın yaşadıklarının anlatıldığı film dram dolu sahnelere ev sahipliği yapar. Sırrını Biliyorum filmi şimdiden pek çok sinemasever tarafından merak edilmeye başlanan bir yapım olmuştur.
Sırrını Biliyorum Konusu
Roza, beyninde giderek büyüyen tümör nedeniyle zor zamanlardan geçen genç bir kadındır. Geçirdiği hastalık yüzünden annesinin durumuna üzülen Nora, durumu çözüme kavuşturmak için çeşitli yollar aramaya başlar. Bu süreçte ucuz mekanlarda illüzyon gösterileri yaparak yaşamını sürdüren Kenan’la yolları kesişir.

Karanlık bir geçmişe sahip olan bu adam, gazinolarda şarkıcılık yapan annesini de alıp çok uzaklara gitmek ister. Nora, aynı zamanda komşusu olan Kenan’ı takip etmeye başlar. Çünkü onun bir vampir olduğuna ve annesine yardım edebileceğine inanır.
Sırrını Biliyorum Oyuncu Kadrosu
Hasta annesini iyileştirmek için çeşitli yollara başvuran Nora’nın yolunun Kenan’la kesişmesini anlatan filmde olaylar birbirini takip eder. Yönetmen koltuğunda Battal Karslıoğlu’nun yer aldığı Sırrını Biliyorum filmi dram türünde izleyicilerle buluşmaya hazırlanır.

Hayalperest Nora’nın yürekleri burkan öyküsünü konu alan filmin senaristliğini ise Ebru Erdemoğlu ve Battal Karslıoğlu yapmıştır. Timur Acar, Didem Balçın, Beren Gençalp, Reha Özcan ve daha pek çok başarılı ismin karakterlere hayat verdiği eser, merakla beklenen yapımlar arasında yerini almıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sirrini Biliyorum

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?