Sıfır Bir Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 21 Görüntülenme

Sıfır Bir Film İzle

2019 yapımı Sıfır Bir, Adana’da geçen aynı adlı efsanevi diziden beyazperde uyarlanmıştır. Suçla dolu bir dünyada geçen hikâye, Adanalı üç arkadaş Savaş, Azad ve Cihat’ın yolculuğunu ele alır. Sürükleyici şiddetli çatışma sahneleri ve anlattığı mafyatik hikâyelerle dikkat çeken dizinin atmosferi, Kadri Beran Taşkın’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde de devam eder. Başrollerinde Savaş Satış, Hiro Hami ve Onur Akbay’ın yer aldığı projeyi Sıfır Bir film izle seçeneğiyle seyredebilirsiniz.

Türkiye’de üretilen nadir sokak dizilerinden biri olan Sıfır Bir-Bir Zamanlar Adana, özellikle farklı kültürel gruplara dair gerçekçi yaklaşımı ve televizyonda göremediğimiz konulara yer verişiyle dikkat çekmiştir. Büyük bir hayran kitlesi toplayan yapım çoğunlukla Adana’da geçerken beyazperdede anlatılan devam hikâyesinde ise karakterlerin İzmir’e gidişine tanık oluyoruz.
Sıfır Bir Film Konusu
Adana’daki suç ve şiddet dolu yaşamlarını geride bırakmak isteyen Cihat, Azad ve Savaş, İzmir’e taşınmaya karar verir. Bir çete lideri olan Savaş, arkadaşlarıyla birlikte son derece kötü anılar biriktirdiği zorlu geçmişini unutmak ister. Bir oto yıkamacı açarak yeni bir hayata başlayan üç arkadaş, çok geçmeden kendilerini yeniden şiddetin ve çatışmanın içinde bulur. Büyük zorluklar yaşayıp hayatta kalmış küçük bir kız çocuğu olan Melek, Savaş ve dostlarına sığınır. Bu durum karşısında tepkisiz kalamayan üçlü, Melek’in hayatını mahveden adamların peşine düşerek hayatını zindana çevirir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?