Rambo 4 Türkçe Dublaj 720p Full HD İzle İndir
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 71 Görüntülenme

Rambo 4 Türkçe Dublaj 720p Full HD İzle İndir

Efsanevi isim Sylvester Stallone'un yönettiği, senaryosunu kaleme aldığı ve aynı zamanda başrolüne hayat verdiği Rambo, Amerikan aksiyon filmi olarak günümüzde popülerliğini koruyan yapımların başında gelir. Rambo serisinin üçüncü filmi olan Rambo III"ün devamı niteliğinde olup 1 Şubat 2008'de beyazperdede izleyiciyle buluşmuştur.
Rambo 4 Filminin Konusu
Burma'da yaşanan Safran Devrimi'nin siyasi fırtınasında Binbaşı Pa Tee Tint gibi acımasız Devlet Barış ve Kalkınma Konseyi subayları, ülkenin çeşitli köylerinde korku salan eylemlere liderlik ederler. Bu süreçte askerler masum insanları zalimce katlediyor, genç erkekleri zorla orduya almak için kaçırıyor ve kadınları rehin alıp seks kölesi olarak kullanıyordu. Vahşet dolu dönemde Vietnam Savaşı'ndan yorgun düşmüş ve yaşlanmış olan John Rambo, Tayland'da Burma sınırına yakın bir yerde sakin bir hayat sürer. Yılan avcılığı, tekne gezileri ile geçimini sağlar ve 20 yıldır savaşın uğultusundan uzak dururdu.
Karanlık zamanlarda Colorado'dan Sarah ve Michael Bennett liderliğindeki bir misyoner grubu, insanlara tıbbi yardım eli uzatmak için Burma'ya gelir. Karayolları mayınlarla dolu olduğundan dolayı onlar için Rambo gibi tecrübeli birisinin yardımı olmadan köylere ulaşmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle Bennett'ların grubu Rambo'dan yardım ister. Rambo ise uzun süredir savaşlardan uzak durmuş olsa da insanların yardımına koşmayı ve kötülüğe karşı durmayı asla unutmaz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?