Pepe Çizgi Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 45 Görüntülenme

Pepe Çizgi Film İzle

Okul öncesi yaş grubuna hitap eden Pepe, 2008 yılında beyazperdede izleyiciyle buluşmuştur. Konuşma zorluğu çeken 4 yaşındaki erkek çocuğunun maceralarını konu alan çizgi film, eğlenceli ve öğretici sahnelerle çocukların beğenisini kazanmıştır. Yapıma adını veren Pepe, film boyunca baş karakter olarak ön plana çıkar. Eser, adını Anadolu’da konuşma zorluğu çeken insanlara söylenen ‘‘Pepe’’ kelimesinden alır.
Filmin Konusu
Film, baş karakterimizin günlük hayatta yaşadığı olaylar üzerinde şekillenir. Haylaz, akıllı ve tatlı bir çocuk olan Pepe, yeni şeyler öğrenmeye meraklıdır. Ailesi, arkadaşları ve sevimli hayvan dostlarıyla birlikte her bölüm farklı bir maceranın kahramanı olur. Başına gelenler sayesinde yeni şeyler öğrenir ve sorunları çözme becerisi kazanır.
Genel Bakış
Eskişehir Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu tarafından hazırlanan filmin yönetmen koltuğunda Özhan Odak yer alırken senaryosu ise Ayşe Şule Bilgiç imzası taşır. Pepe’nin başına gelen ilginç olaylar, onu yeni şeyler öğrenmeye teşvik eder. Hikayeler, her bölümde şarkı ve ritimlerle anlatılır. Eğitici temalarla hazırlanan müzikler, çocukların kolay öğrenmesine katkıda bulunur.
Film karakterleri arasında annesi, babası, dedesi, ninesi, kardeşi Bebe, kuzeni Şila ve arkadaşları Zulu, Zuku ve Maymuş yer alır. Zekiliği ve olgunluğuyla ön plana çıkan kişi Pepe’nin dedesidir. Pepe’nin büyükbabası uçan balonuyla gezmeyi ve yeni şeyler icat etmeyi çok sever. Milli bir çizgi film olan Pepe’nin bölümleri, uzman eğitmenler ve psikologlar eşliğinde hazırlanarak seyirciyle buluşur.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?