Müslüm Filmi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 48 Görüntülenme

Müslüm Filmi İzle

Müslüm, arabesk müziğin unutulmaz sesi Müslüm Gürses'in iniş çıkışlarla dolu hayatını anlatan bir filmdir. Yapım; Gürses’in herkesi etkisi altına alan müziğini, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamında söz sahibi olan kişileri ve saygıdeğer eşi Muhterem Nur'a odaklanmıştır. Filmde, adından söz ettiren şarkılar eşliğinde bir sanatçının doğuşuna ve efsane olmasına tanıklık edeceksiniz.
Müslüm Filminin Konusu
Yapım, Gürses'in yoksul bir ailenin çocuğu olarak Şanlıurfa'da başlayan hayatını, sanatla tanışmasını ve arabesk müziğin efsanesi haline gelmesini konu alır. Filmde sanatçının zorluklara karşı verdiği mücadele, müzik piyasasındaki başarıları, özel hayatındaki iniş çıkışları detaylı bir biçimde izleyiciye aktarılır. Milyonları etkileyen müziğin perde arkasının işlendiği yapımın önemli bir odak noktası da Gürses'in eşi Muhterem Nur'a olan sevgisidir.
Sanatçının her fırsatta dile getirdiği bu sevginin, hayatına ve müziğine nasıl yansıdığı detaylı bir şekilde beyazperdeye aktarılmıştır. Müslüm sadece bir biyografi filmi değil aynı zamanda tutkunun, sevginin ve mücadelenin de hikâyesidir. Sanatçının hayranları ve müzikseverler için duygusal bir deneyim sunarken arabesk müziğin tarihine de ışık tutar.
Müslüm Filminin Oyuncu Kadrosu
26 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren ve seyirciler tarafından büyük ilgi gören Müslüm, gişede gösterdiği başarısıyla birçok ödüle layık görülmüştür. Oyuncu kadrosunda Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Timuçin Esen ve Erkan Can gibi duayen isimler yer alır. Yönetmenliğini ise Ketche ve Can Ulkay üstlenmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?