Mükemmel Aile İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
30 Görüntülenme

Mükemmel Aile İzle

Eser, her biri kendi tuhaf dünyasında kaybolmuş ailenin trajikomik yolculuğunu anlatır. Yapımda ilk olarak oyunculuk tutkusuyla aklını bozmuş anne ve boks ringinde dayak yemeyi bağımlılık haline getirmiş baba sizleri karşılar. Daha sonra hikayeye ilaçların yan etkilerini deneyen takıntılı dayı, ölmek isteyen karamsar kardeş ve kiralık katil geçmişinden tövbe eden teyze ortak olur.
Sıra dışı ebeveynler, yıllardır ayrı yaşadıkları kızları Zeynep'in doğum haberini alır ve Antalya'ya doğru maceraya atılır. Yol boyunca kahkahalara boğulacağınız, duygulanacağınız ve ailenin gerçek anlamını sorgulatacak sahneler sizleri bekler. Problemlerle boğuşan ebeveynler, bu yolculukta geçmişte birbirlerini anlayamadıkları gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.
Filmin Konusu
Yapımda kendi dünyalarında kaybolan ve mutluluğu arayan bir aile karşımıza çıkar. Anne, oyunculuk tutkusu ile gerçeklik algısını yitirmiştir. Baba, adrenalin bağımlısı bir boksör olarak ringlerde dayak yemeye devam eder. Dayı, ilaçların gizemli dünyasında kaybolur. Kardeş, karamsarlığın pençesinde hayatından bezer. Sonradan çıkagelen teyze ise geçmişte işlediği günahların pişmanlığı ile yaşar.
Yıllar sonra gelen haber, bu sıra dışı kişileri bir araya getirir. Kızları Zeynep hamiledir ve doğum için Antalya'ya gitmeleri gerekir. İstanbul'dan Antalya'ya uzanan bu yolculuk, bireylerin geçmişten gelen travmalarıyla yüzleşmesine vesile olur.
Filmin Oyuncu Kadrosu
Mükemmel Aile, 15 Mart 2024 tarihinde vizyona girmiştir. Hakan Eser'in yönettiği komedi filminde Güven Kıraç, Didem Balçın ve Şahin Irmak gibi başarılı oyuncular karakterlere hayat verir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?