Monster Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 28 Görüntülenme

Monster Film İzle

Monster, 11 yaşındaki bir çocuğun annesiyle olan yaşamına odaklanır. Saori, eşini kaybeden ve oğluyla zorlu bir yaşam sürdürmeye çalışan bir kadındır. Minato’nun son zamanlarda değişen özelliklerinden yola çıkarak nedenini anlamaya çalışan genç anne, hiç beklemediği olaylarla karşılaşır.

Oğlunun öğretmeniyle olan çarpıcı ilişkisini öğrenen Sairo’nun yaşadığı olayları anlatan film, ödüllü yapımlar arasında ön plana çıkmaktadır. Genç bir kadının oğlu için verdiği mücadeleyi gözler önüne süren yapıma, sitemiz üzerinden Monster film izle seçeneğinden erişmek mümkündür.
Monster Film Konusu
11 yaşındaki Minato’nun iç dünyasına odaklanan yapımda, toplumsal normlara uymayan bir anne oğulun hikayesini anlatan eser, aile yaşamını ve öğrencilerin öğretmenlerle olan ilişkilerini gösterir. Ergenlik döneminden geçen bir çocuğun sıkıntılarını konu edinen yapımda yürek burkan olaylara yer verilir.
Ansızın saçlarını keserek okuldan eve zarar görmüş bir şekilde gelen Minato’nun peşine düşen Sairo, çocuğunun öğretmeninden şiddet gördüğünü öğrenir. Dünyası başına yıkılan ve hemen okulu basan kadın, kendisini oldukça çarpıcı olayların içerisinde bulur.
Monster Filmin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi
2023 Japon yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Hirokazu Koreeda oturmuştur. Eser, ödüllü senarist Yuji Sakamotu’nun kaleminden çıkmıştır. 11 yaşındaki Minato’yu canlandıran Soya Kurokawa’ya Sakuro Andō ve Eita Nagayama eşlik etmiştir. Dram ve gerilim dolu sahneleriyle anne ve oğlunun yaşamına yapımı Monster film izle seçeneğinden erişebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?