MAKKA: Cinni Azap İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
160 Görüntülenme

MAKKA: Cinni Azap İzle

10 Mayıs 2024 tarihinde vizyona giren MAKKA: Cinn-i Azap, korku türünde Türk yapımı bir filmdir. Yapım, izleyicileri mistik atmosferin hakim olduğu gerilim dolu bir dünyaya davet eder. Yönetmenliğini Mert Uzunmehmet’in yaptığı etkileyici yapımın senaryosunu ise Tarık Çiçek kaleme almıştır. Filmde Oğuzhan Mengübeti, Yağmur Körpe, Raziye Tokgöz ve Beray Naz Akyıldız gibi yetenekli oyuncular karakterlere hayat veren isimlerdir. Eser, Leyla adında genç bir kızın başına gelen korkunç olayları ele almasının yanı sıra klasikleşmiş korku yapımlarından farklı ve ilgi çekici bir senaryoya sahiptir.
MAKKA: Cinni Azap Konusu
12 yaşındaki Leyla, inancının gücünden emin olamayan bir genç kız olarak filmde karşımıza çıkar. Bir gün cin çağırma ve kara büyü ritüellerinde kullanılan objelerle temas eden karakterimiz kendini ürkütücü ve doğaüstü olayların içinde bulur. Hiç beklenmeyen ve son derece korkunç olan olaylar, Leyla'nın hayatını alt üst ederken inancını ve cesaretini de sınamasına vesile olur
Filmde kullanılan objeler ve yapılan ritüeller, korku severler için oldukça ilgi çekici ve ürkütücü bir atmosfer yaratır. Yapım, kara büyü ve cinler konusunu işlerken aynı zamanda genç bir kızın cesaretini ve direncini de gözler önüne serer. Korku ve gerilim sevenler için kaçırılmaması gereken bir yapım olarak öne çıkan filmi MAKKA: Cinni Azap izle seçeneği ile sitemizden izleyebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?