Korku Seansı 3 Türkçe Dublaj Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 37 Görüntülenme

Korku Seansı 3 Türkçe Dublaj Film İzle

Korku Seansı 3 Türkçe dublaj izle seçeneğiyle ülkemizde de oldukça rağbet gören bir serinin gözde halkalarından biri olmuştur. Serinin üçüncü filmi olan, "Korku Seansı 3: Şeytan Beni Aldı" paranormal olayların gerilim dolu dünyasına bizi ilk iki filmde olduğu gibi dahil eder. Nitekim izleyicileri yeni dönem korku filmleri yapısında karşılayan seri, alışılagelmiş korku mitlerini yıkmak noktasında oldukça radikal bir yapımdır.
Korku Seansı 3 Konusu
2021 yılında vizyona giren korku filmi, Ed ve Lorraine Warren çiftinin gerçek hayattaki dosyalarından uyarlanmış olup, ruhlar bölgesinde olan huysuz ve şeytancıl ruhlarla olan mücadelelerini konu edinmektedir. Paranormal araştırmacılar Ed (Patrick Wilson) ve Lorraine Warren (Vera Farmiga) çiftinin, bir cinayet davasıyla ilişkili karanlık bir varlığı araştırdıkları yeni bir olayı ele alır. Hikaye, bir adamın cinayet işlemesinin ardındaki şeytani güçleri ortaya çıkarırken, Warren'lar bu davayı aydınlatmak için mücadele ederler.
Korku Seansı İzleme Sırası
Korku Seansı serisi 2013’deki ilk filmin ardından değerlendirildiğinde bu üçüncü filmdir. Ancak Korku Seansı evrenini bu üç yapımla sınırlı değil. Nitekim Ruhlar Bölgesi, Annabella, The Nun gibi film serileri de aslında Korku Seansı’nın dönemsel bir parçasıdır. Dilerseniz bu film serilerine de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Öncelikli olarak, bu etkileyici korku serüvenine tanık olmak için hemen sitemizden filmi yüksek çözünürlüklü alternatifleri izleyebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?