Kediler Müzede Türkçe Dublaj İzle 2023
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 50 Görüntülenme

Kediler Müzede Türkçe Dublaj İzle 2023

Vincent, hayatını şatoda ve oldukça sterilize bir ortam sürdüren sosyete kedisidir. Dış ortamdan, vahşi doğadan tamamen uzaktır ve bir sokak kedisine göre çok daha elit bir yapısı vardır. Bir gün her şey tersine gider ve yaşadığı şatoyu, aşırı şiddetli yağmurun ardından sel basar. Bu durum Vincent gibi bir kedi için büyük bir dramın kapılarını aralar.
Yaşanan sel felaketine dair ne yapacağı hakkında en ufak bir fikri olmayan Vincent’in imdadına son derece zeki bir fare olan Maurice yetişir. Selden kurtulmasını sağlar ve antika olarak tanımlanabilecek eski bir piyanoya saklanmalarını sağlar. Burada da şanssızlık Vincent’in peşini bırakmaz ve piyano sulara kapılarak deniz sularına karışır. Denizin mavi sularına sürüklenen piyano bir grup denizci tarafından bulunur ve antik yapısından ötürü müzeye teslim edilir. Dünyanın birçok ünlü eserinin olduğu bu müzede Vincent ve Maurice, müzenin koruyuculuğunu üstlenmiş olan bir grup kediyle karşılaşırlar. Bu muhafız kedi grubunun amacı ise eserleri kemirgenlere karşı korumaktır.
Her ne kadar Vincent masum ve kemirgenlikten uzak bir görüntü çiziyor olsa da kurtarıcısı Maurice aynı profilden son derece uzaktır. Macera dolu serüven de tam olarak bu noktada başlar. Vincent, Maurice’yi bu muhafız kedi grubundan sakınmaya çalışır. Özellikle eski ve antik eserleri kemirmeye bayılan fare Maurice, müzede hayatta kalabilmek ve dostu Vincent’le yola devam edebilmek adına muhafız kedi grubundan olabildiğince uzak kalmalıdır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?