Kara Ayin (From Black) İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 35 Görüntülenme

Kara Ayin (From Black) İzle

Kara Ayin, oğlunu bulmak için her şeyi göze alan çetin bir annenin hikayesini konu alan bir korku filmidir. Küçük oğlunu 5 yıl önce kaybeden anne, suçluluk duygusu altında ezildiği için çocuğunu geri getirmek için yollar aramaya başlar. Çareyi son olarak oğlunun ruhuyla iletişime geçmekle bulur ve bunun için bir ayine katılmaya karar verir. Dönüm noktası olan kararı, olay örgüsünü çok farklı bir noktaya taşır. Kara Ayin (From Black) izle seçeneğiyle gizemli ve korku dolu anlara konuk olabilirsiniz.
Kara Ayin (From Black) Konusu
Kara Ayin, oğluyla iletişime geçmeye çalışan annenin başından geçenleri anlatan ve film eleştirmenleri tarafından olumlu yorumlar almayı başaran bir yapımdır. 5 yıl önce kaybolan çocuğu için suçluluk duyan anne, ilginç bir fırsat bulur. Anneye, oğlunun ruhuyla iletişime geçmek için bir ayin teklif edilir ve genç kadın da hiç tereddüt etmeden öneriyi kabul eder. Verdiği karar, hayatını kökten değiştirir ve karanlık olayların kapısını aralar. Genç anne, akıl almaz olaylar yaşarken gerilimlere ev sahipliği yapan anlarla yüzleşmek zorunda kalır.
Oyuncu Kadrosu
Thomas Marchese'nin yönetmenliğini üstlendiği Kara Ayin filminin senaryosu, Marchese ve Jessup Flower tarafından yazılmıştır. Yapımın oyuncu kadrosunda yer alan başarılı isim John Ales’e Anna Camp ve Jennifer Lafleur gibi yetenekli oyuncular da eşlik eder.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  From Black

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?