Kadınlara Mahsus Film İzle Sansürsüz 1080p
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.4 IMDB Puanı 2,879 Görüntülenme

Kadınlara Mahsus Film İzle Sansürsüz 1080p

8 kadın, bir kişisel dönüşüm kampında bir araya gelirler. Kampın amacı, sadece belirli isimleri seçmek ve onları her anlamda keşfetmektir. Keşif, öncelikle kadınların hayatlarını ve hikayelerini ele almakla başlar. Daha sonrasında ev yaşamları ve kocalarıyla aralarındaki diyalogların durumu gibi ince ayrıntılara kadar girer. Asıl amaç, yaşamların bir farkındalık yaratmak ve toplumun kadınlar üzerinde oluşturduğu zincirleri daha net gösterebilmektir. Tüm bunlarla birlikte bu zincirlerin kırılması ve daha özgür olabilmeleri de amaçlanır.

Kişisel dönüşüm kampında birçok etkinlik ve seansa giren bu kadınlar, artık iyiden iyiye birbirlerine daha yakın hissederler. Herkes birbirini bir takım arkadaşı, gerçek bir dost ve hatta kardeş gibi savunur. Hepsi birbirlerinin hikayesini bilir ve kimin ne derecede, ne gibi zorluklarla boğuştuğunun farkındadır. Aynı zamanda kamptan sayısızca bilgi ve farkındalık da edinmişlerdir. Etkinlik amacını tamamlamaya yaklaşmıştır ve artık kadınların normal yaşantılarına dönmelerine çok kısa bir süre kalmıştır.

Bir gün kampta hiç beklenmeyen ve tahmin edilemeyen bir olay yaşanır. Kadınlardan biri, kocasının metresine sahip çıkmak zorunda kalır. Üstelik bu kişinin oğluna da göz kulak olması gerekir. Hal böyle olunca günlerdir kampta kalan kadınlar birdenbire neye uğradıklarını şaşırırlar. Edinmiş oldukları tüm bilgiler bir anda uçup gider ve ne yapmaları gerektiği konusunda en ufak fikirleri yoktur.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?