İyi Ki Varsın Eren Filmi Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 51 Görüntülenme

İyi Ki Varsın Eren Filmi Full İzle

Trabzon Maçka'da teröristlerle yapılan çatışmada henüz 15 yaşındayken şehit olan Eren, vatan sevgisi ve cesaretiyle tüm Türkiye'yi derinden etkilemiştir. Eser, kahraman Türk gencinin ve onu korumak için yaş gününde 41 mermiyle şehit olan Başçavuş Ferhat Gedik'in öyküsünü konu alır. Film, Eren'in çocukluğundan şehit düşmesine kadar geçen süreyi ve Ferhat Gedik’le arasındaki özel bağı konu alır.
Filmin Konusu
11 Ağustos 2017, Trabzon Maçka'da üstün kahramanlık ve vefanın bir araya geldiği bir tarihti. Henüz 15 yaşındaki Eren Bülbül, teröristlerle girdiği çatışmada şehit oldu. Onu korumak için siper olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ise 41 mermiyle can verdi. Kahraman gencimiz, küçük yaşına rağmen vatan sevgisiyle dolu bir çocuktur. Doğaya, hayvanlara olan sevgisi ve cesaretli biri olmasından dolayı herkesin sevgisini kazanır.
15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından vatanı için canını feda etmeye hazır olduğunu her fırsatta dile getirir. 11 Ağustos’ta Eren ve Ferhat Gedik Maçka'da teröristlerle girdikleri çatışmada kahramanca savaşırlar. Yapım sadece bir şehidin hikayesini değil aynı zamanda vatan sevgisi, vefa ve kahramanlığın da öyküsünü işler.
Filmin Oyuncu Kadrosu
Beyazperdedeki yerini aldığı tarih itibaren geniş bir izleyici kitlesine sahip olan eserin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturur. İsmail Hacıoğlu, Alayça Öztürk ve Rahman Başel başrollere hayat veren isimler arasındadır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?