İyi Bir Aile Değiliz İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 40 Görüntülenme

İyi Bir Aile Değiliz İzle

İyi Bir Aile Değiliz İzle
İyi Bir Aile Değiliz, babalarının ölüm haberini alan ve daha sonra kendilerini sıradışı olaylara bulaşmış halde bulan bir ailenin hikayesini anlatır. Mustafa Sönmez ile birlikte Dilek Aydın’ın yapımcılığını üstlendiği film, komedi ve macera türüdür. 9 Şubat 2024 tarihinde sinemalarda seyirciyle buluşan yapım, ailenin beklenmedik bir ölüm sonrası yaşadığı olayları komik bir şekilde izleyicilerle paylaşır.
İyi Bir Aile Değiliz Filminin Konusu
Bir ailenin komedi ve macera dolu anılarını anlatan film, evin babasının vefatı üzerine yaşanan olaylara odaklanmaktadır. Cenaze işlemlerini gerçekleştirmek isteyen Murat, akrabalarıyla buluşarak babasını İstanbul’da defnetmek istediğini açıklar. Ancak ailenin diğer üyeleri bu teklife karşı çıkarak kendi köylerine gömeceklerini söylerler. Bir türlü ortak karara varamayan aile, cenazenin kaybolduğunu öğrenir.

Murat, babasının kaybolmasıyla ilgili ailesinden şüphelenir ve cenazeyi bulmaya çalışır. Bu süreçte kuzenleriyle birlikte hareket etmek zorunda kalır. Yardımsever Sinan, ayaklı gazete Çiçek, İlaçlarını aksatmadığı zamanlarda iyi biri olan Hızır ve işbirlikçi kapıcıyla birlikte diğer aile üyeleri de aramaya dahil olur. Ancak bu durum Murat’ı çileden çıkarır.
İyi Bir Aile Değiliz Filminin Oyuncuları
İyi Bir Aile Değiliz filminin oyuncu kadrosu oldukça kalabalıktır. 92 dakikalık komedi filminin başrollerini Kaan Yıldırım ve Sarp Apak paylaşır. Kadronun geri kalanında ise Şinasi Yurtsever, Derya Karadaş, Melisa Doğu ve Nergis Çorakçı yer almıştır. Filmin yönetmen koltuğunda oturan başarılı isim Haki Biçici, aynı zamanda senaristliğini de üstlenmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?