Hırçın Kız İzle 2022 Türkçe Dublaj 1080p Netflix
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 95 Görüntülenme

Hırçın Kız İzle 2022 Türkçe Dublaj 1080p Netflix

Georgia, yaşamını kendi başına idame ettirmeye çalışan ve etrafında kalın duvarları olan bir kızdır. Çocukluğundan bu yana hayatın zorluklarını her daim görmüş ve mücadelesiz geçen hiçbir yaşı olmamıştır. Elde ettiklerini tırnaklarıyla kazımış ve idealleri olan bir bireydir. Hedeflerini gerçekleştirmek adına yine çok büyük çaba gösterdiği dönemin içindedir.

Hayatını inşa ettiği ve buna çok odaklandığı günlerde, bir adam çıkagelir. Bu adam Georgia’nın babası olduğunu söyler. Yaşamının en zorlu dönemlerinden birinde olan bu kız, bir anda afallar.

12 yaşında, daha henüz hayatının başlangıcında olan Georgia’nın annesi vefat etmiştir. Hayattaki tek aile bireyi o olduğu için bu olayla sarsılmıştır. O günden bu yana hep tek başına zorluklarla mücadele etmek zorunda kalmıştır ve şu anda Londra’da yaşamaktadır. Oldukça zorlu geçen günler geride kalmıştır ve tek başına gayet mutlu bir hayat sürdürür.

Bu mutlu ve mütevazi yaşam bir gün babası olduğu iddia eden adam sayesinde değişir. Babası, Georgia’nın birtakım gerçekliklerle yüzleşmesi için büyük bir çaba sarf eder. Aynı zamanda genç kız ise bu adamın gerçekten doğruyu söyleyip söylemediği hakkında kesin bir detay yakalamak ister.

İkilinin arasında bu süreçten sonra ufak da olsa bir bağ oluşur. Hiçbir şeyin tam anlamıyla kesin olmamasından ötürü Georgia bu oluşan ilişkiden rahatsızdır. İlerleyen süreçte babası olduğunu iddia eden adamın kendini kanıtlaması mümkün müdür? Yoksa bu adamın farklı planları mı var?


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?