Hannas 2 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.6 IMDB Puanı 178 Görüntülenme

Hannas 2 İzle

Hannas 2 İzle
Hannas 2, izleyiciyi korkunun karanlığında bir yolculuğa çıkaran ve aşkın ışığıyla aydınlatan bir film. Ali ve Jale, ailelerinin karşı çıkmasına rağmen birbirlerine aşık olan bir çifttir. Aşkları için her şeyi göze alan ikili, ailelerinden kaçıp şehir dışında bir tanıdıklarının evine sığınırlar.
Bir yakınlarının yanında saklanan çift, burada beklenmedik bir şekilde gizemli ve korkunç olaylar yaşamaya başlar. Karanlıkta gizlenen varlıklar, ürkütücü sesler ve açıklanamayan olaylar çiftin zihinlerini ve cesaretlerini sınar. Bu zorlu koşullar altında, sevgileri onları ayakta tutabilecek mi? Yoksa karanlığın gizemli güçleri onları sonsuza dek ayıracak mı?
Hannas 2 Filminin Konusu
Ali ve Jale, ailelerinin onaylamayacağı bir aşka tutulmuş iki gençtir. Birbirlerinden vazgeçmek istemeyen bu çift, yakınlarının engellerinden kurtulmak için şehir dışına kaçarlar. Sığınak olarak seçtikleri yerse, geçmişte karanlık bir sırrı barındıran akrabalarının evidir.
Ev başlarda normal gibi görünse de, zamanla tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Görünmez varlıklar, gizemli sesler ve ürkütücü görüntüler, Ali ve Jale'nin huzurunu kaçırır. Bu gizemli olayların ardında ne yatıyor? Kaçtıkları ailevi sorunlardan mı, yoksa sığındıkları evin karanlık geçmişinden mi korkmalılar?
Hannas 2, sadece bir korku filmi olmanın ötesinde, aşkın ve özgürlüğün bedellerini sorgulatan bir yapımdır. Her sahnede artan gerilim ve merak duygusu, izleyiciyi koltuğuna kilitleyecektir.
Hannas 2 Filminin Oyuncu Kadrosu
2 Şubat 2024'te vizyona giren ve yönetmen koltuğunda Gökhan Arı'nın imzasını taşıyan Hannas 2 filmi, Oğuz Şenol, Sibel Ecenur Öztürk ve Tayfun Sav gibi başarılı oyuncuları bir araya getirir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?