Gülümse Türkçe Dublaj ve Altyazı İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 68 Görüntülenme

Gülümse Türkçe Dublaj ve Altyazı İzle

Dr. Rose Cotter, hayatını mutlu ve huzurlu bir şekilde sürdüren bir doktordur. Psikiyatri alanında görev yapan Rose, mesleğinde de başarılı bir dönemden geçmektedir. Elde ettiği bu başarı Rose’nin namının duyulmasına ve hasta skalasının genişlemesine yol açar. Türlü türlü psikolojik sorunları tedavi eden bu başarılı doktorun birdenbire hayatı, muayene için gelen bir hastadan sonra değişir.
Hasta sürekli olarak garip nesneler ve varlıklar gördüğünü ifade eder. Rose, hastanın derinlerine inmek ve gördüğü varlıkları tanımlamasını ister. İlk etapta tanımlamakta zorlanan hasta, sonrasında bu varlığın her türlü beden ve siluete girdiğini belirtir. Varlığı daha da detaylandırarak anlatarak birdenbire doktor Rose’nin de bu vakanın içine dahil olmasına neden olur.
Rose bu travmatik olayın ardından anlamakta güçlük çektiği bir kabus girdabının içine sürüklenir ve çıkmak için büyük çaba sarf eder. Hastanın sürekli olarak gördüğü o garip gülümseme artık Rose’nin de hayatına girmiştir. Geçmişiyle yüzleşmesi ve yaşadığı travmalara geri dönmesi gerekir. Açıklamakta son derece güçlük çektiği olaylar yaşamaya başlar. Sürekli olarak peşini bırakmayan bu varlık, Rose’nin geçmişte yaşadığı yüklü travmatik olaylara geri dönmesine neden olur. Hayatta kalmak ve korkutucu bir siluetten kaçabilmek adına artık geçmişiyle yüzleşmesi gerekir. Bu konuda ne kadar başarılı olabileceği, korkutucu ve bunaltıcı hayatından ne kadar arınabileceği de merak konusu olan detaylardan biridir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?