Görünmeyen Misafir İzle Türkçe Altyazılı 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 80 Görüntülenme

Görünmeyen Misafir İzle Türkçe Altyazılı 2016

Adrian Doria, dünya genelinde yaptığı ticaretlerle yaşamını sürdüren, başarılı ve pazarlama gücü yüksek bir iş insanıdır. Sadece ülkelerle değil, aynı zamanda kıtalar bazında da anlaşmalar gerçekleştirir. Son dönemlerde Asya pazarı ile yaptığı ticari anlaşmanın kapsamı oldukça büyüktür. Haliyle bu durum ülkesinde “Yılın Adamı” unvanı almasını sağlamıştır.
Doria bir gün kendini bir dağ otelinde bulur. Aynı zamanda ona fotoğrafçı olan sevgilisi de eşlik eder. Ancak uyandığında onun cansız bedeni yanı başındadır. Polis tarafından tutuklanan Doria, çok sağlam bir avukata ve savunmaya ihtiyaç duyar. Kendisini ancak bu şekilde aklayabilir. Bunun için de avukatı Felix Leiva’dan destek alır ve onun önerdiği Virginia Goodman ile tanışır. Adli vakalarda son derece deneyimli olan Goodman, öncelikle yaşananlar hakkında bilgi almaya çalışır. Tıpkı Doria gibi olan biteni anlamaya çalışmakla işe koyulur.
İlk olarak Daniel Garrido ismindeki bir adamın öldüğü trafik kazası olayı gündeme gelir. Doria, sevgilisi Laura ile bu kazanın ve olayın içerisinde yer aldıklarını söyler. Ardından Laura’nın bu olaydan kurtulmak adına ne gibi savunma yaptığını ve nasıl yollara başvurduğunu ifade eder. Daha sonrasında avukat Felix, bu olayla ilgili farklı ayrıntılar saptar. E son Laura’nın ölümüyle ilgili hayati derecede önem taşıyan bir delilin peşinden iz sürmeye başlar. İşte tam da bu noktadan sonra işler tam anlamıyla karışır. Doria ve avukat Felix, kendini çok daha karanlık bir maceranın içinde bulur. İkilinin bulundukları durumdan çıkabilmeleri adına bulmaca gibi tek tek olayları çözüme kavuşturmaları gerekir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?