Gece Yüzüşü İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 39 Görüntülenme

Gece Yüzüşü İzle

Evin arka bahçesindeki havuz, Waller ailesi için yeni başlangıcın sembolü niteliğindedir. Eski beyzbol yıldızı olan Ray’in fizik tedavisini sürdürmesi için bu alan, çocuklar için sıcak yaz günlerinde büyük bir eğlence merkezidir. Fakat bu masum görünen suyun altında karanlığın derinliklerinde saklı bir sır yatar.
Gece Yüzüşü, aileyi saran ürkütücü olaylar ve geçmişin gizemli perdesini aralamak için Ray'in ve Eve'in amansız mücadelesini konu alır. Kötü ruhların varlığı mı, yoksa akıl oyunları mı? Her sahnede gerilim had safhada yaşanırken Waller ailesinin huzuru yerle yeksan olur.
Filmin Konusu
Eski beyzbol yıldızı olan Ray Waller, dejeneratif bir hastalık nedeniyle erken emekliye ayrılmak zorunda kalır. Hayallerini bırakmak zorunda kalan Ray, ailesiyle birlikte yeni eve taşınır. Evin arkasındaki havuz, ailenin yeni umududur. Havuz, Ray için fizik tedavi imkanı, çocuklar için ise eğlenceli bir alan olacaktır.
Masum görünen bu havuz, karanlık bir gizeme sahiptir. Karanlık çökerken suyun derinliklerinden ürkütücü sesler gelmeye ve gizemli figürler ortaya çıkmaya başlar. Aile, evin geçmişine dair korkunç gerçekleri keşfettikçe kaçınılmaz olayların içine sürüklenir.
Oyuncu Kadrosu
15 Mart 2024 tarihinde vizyona giren Gece Yüzüşü; fantastik, korku ve gerilim türlerini harmanlayan sürükleyici bir filmdir. Yönetmen koltuğunda Bryce McGuire'ın oturduğu yapımda, Wyatt Russell, Kerry Condon ve Amélie Hoeferle gibi başarılı isimler rol alır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Night Swim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?