Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 123 Görüntülenme

Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları İzle

Profesör Albus Dumbledore, bilim ve büyü dünyasının ileri gelen isimlerinden biridir. Daima iyilerin yanında yer alan bir isim olmuştur. Gücünü kötülük emelleri için kullanan kişilerinse korkulu rüyasıdır. Karanlık büyücü olarak bilinen Gellert Grindelwald ise sahip olduğu olağanüstü yeteneklerini her daim kötülük için kullanmakta ısrarcı bir kişiliktir.
Gellert, büyücülük dünyasının tamamını ele geçirmek ister ve bu konuda harekete geçer. Profesör Dumbledore ise bu durumun farkındadır ve dünya üzerinde onu durdurabilecek ender kişilerden biridir. Sinsi ve hain planlar yapan kötü karakterimiz, bu sefer eylemlerinin en büyüğüne hazırlanmaktadır. Haliyle bu noktada onu durdurmak imkansıza yakındır. Profesör Dumbledore artık iyi bir plan yapmalı ve karanlık büyücü Gellert’i durdurmayı başarmalıdır. Aksi takdirde dünya başına büyük bir bela alacaktır.
Profesör Dumbledore, kötü kalpli büyücüyü tek başına durduramayacağının farkındadır ve bir ekip toplamaya karar verir. Bu noktada Newt Scamander, muggleları ve birçok mistik karakteri etrafında toplamayı başarır. Oldukça cesur ve kararlı olan bu ekip, büyücülük konusunda da son derece deneyimlidir. Dubmledore, bu savaşta ön planda yer almayacaktır ve bu kutsal görevi kurmuş olduğu devasa takıma bırakacaktır.
Ekibin kendine güveni tam olsa da Dumbledore kenarda durmayı, olup biteni izlemeyi seven birisi değildir. Büyücü Gellert’i durdurmak amaçlı başlayan bu savaşta, onun etkisi dünyanın kaderini değiştirecektir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?