Dünya Savaşı Z 2 Filmini Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 94 Görüntülenme

Dünya Savaşı Z 2 Filmini Türkçe Dublaj İzle

Gerry Lane, iki kızı ve sevgili eşiyle huzurlu hayat süren örnek bir aile babasıdır. Birleşmiş Milletler'de çalışan Gerry'nin hayatı, sıradan bir gün trafikte sıkıştıkları an ani bir şekilde değişir. Baş karakterimiz ailesini güvenli bir bölgeye yerleştirdikten sonra insanlık adına harekete geçer.
Dünya, zombilerin istilası ile ikiye ayrılmıştır ve Gerry, kaotik durumu düzeltmek için dünya genelinde tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Zorlu görevi yerine getirirken, karşısındaki en büyük engellerden biri, zamandır. Zamanla yarışan başrolümüz, insanlığı ölümcül tehdide karşı korumak için elinden geleni yapacaktır. “Dünya Savaşı Z 2 Filmini Türkçe Dublaj İzle” seçeneği ile kahramanların maceralarına konuk olabilirsiniz.
Dünya Savaşı Z Film Konusu
Güney Kore’de ortaya çıkan bir virüs sonrasında insanlar, yaşayan ölülere dönüşür. Max Brooks'un 2006 tarihli Zombi Savaşı isimli kitabından uyarlanan eser, insanlar ve zombiler arasında yaşanan savaşı konu alır. Başrole hayat veren Brad Pitt, zombileri durdurmak için dünyayı dolaşarak çeşitli ipuçları toplayan araştırmacı Gerry Lane’e hayat verir. Ana karakterimiz, ailesi ile mutlu bir şekilde yaşarken bir gün trafikteyken bazı şeylerin yolunda gitmediğini anlar. Zombi saldırısından korunmak için ailesini güvenli bir alana yerleştiren Lane, kısıtlı zamanda dünyayı kurtarmak için çeşitli ipuçları toplamaya başlar.
Oyuncu Kadrosu
Senaristliğini Matthew Michael Carnahan üstlendiği projede başrol ve yönetmenliği Brad Pitt üstlenmiştir. Pitt’in yanı sıra Mireille Enos, Fana Mokoena, Matthew Fox ve David Morse gibi başarılı oyuncular da yapımda yer alan isimlerdir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?