Dejar: Cin Vahşeti Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,454 Görüntülenme

Dejar: Cin Vahşeti Full İzle

Yönetmen:

Oyuncular:

Bengüsu Özkarcı, Ayşe Nur Keskin, Abdulkadir Biçer
Dejar: Cin Vahşeti filmi, cinlerle ve büyüyle birleşen bir hayatın içinde yaşam savaşı veren bir ailenin yaşadıklarını ele alıyor. Annesinin yaptığı büyüler yüzünden aileye bulaşan kötü cinlerin musallatı, 15 yaşındaki Dejar'ın ölümüne sebep olur. Ailenin diğer fertlerinden olan ablası Şilan ve babası Zafer, zorluk dolu bu dünyada, üzerlerindeki cin musallatı ile baş başa kalır.

İkisinin hayatı ise yan komşuları olan Emel'in hayatlarında bulunmalarının asıl nedenini öğrendiklerinde değişir. Emel’in var oluşunun nedeni, aileyi bir kez daha yaralar. Bütün gerçeklerle yüzleştikten sonra psikolojisi bozulan Şilan tüm her şeyi göze alarak yıllar boyunca girilmeyen annesine ait olan cinlerin musallatı olduğu odaya girer. Odaya girdiğinde korku dolu bir görüntüyle karşılaşır ve annesinin ölmüş bedenini bulur. Onun ruhuyla konuştuğunda artık her şey için çok geçtir, Şilan’ın bedenine musallat olan bir cinin girmesiyle hikaye daha da korkunç bir hal alır.

Dejar: Cin Vahşeti Oyuncu Kadrosu

Yönetmen Raziye Sultan, korku dolu hikayenin hem çekimini hem de yazarlığını üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda ise Emel Yetenek, Abdulkadir Biçer, Ayşe Nur Keskin ve Bengüsu Özkarcı gibi isimler yer almaktadır.

Her sahnesinde korkunun ve gerilimin bir arada yaşandığı Dejar: Cin Vahşeti filmi, 22 Aralık 2023 tarihinde beyazperdede Türk korku filmi sevenlerle buluştu. Vizyona girişinin ardından meraklıları için dijital platformlara da eklendi. Sinemayı kaçıranlar HD kalitesiyle online platformlar üzerinden izleyebilirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?