Deadpool & Wolverine
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
38 Görüntülenme

Deadpool & Wolverine

26 Temmuz 2024 tarihinde vizyona girecek olan Deadpool & Wolverine merakla beklenen yapımlar arasındadır. Deadpool serisinin üçüncü filmi olarak gösterime girecek olan eserde Ryan Reynolds ve Hugh Jackman gibi önemli isimler yer aldı. Hugh Jackman yapımda yine Wolverine’e hayat veren isim olarak sinemaseverleri hayrete düşürdü.
Filmin Yönetmeni ve Senaristi
Filmin yönetmen koltuğuna oturan isim Shawn Levy oldu. Eserin senaryosu ise Shawy Levy ve Wendy Molyneux tarafından kaleme alındı. Merakla beklenen yapım aynı zamanda 2017 yılında gösterilen Logan filminin sonu ile oynanacağı endişelerini ortaya çıkardı.
Reynolds, Jackman ve yönetmen Shawn Levy’nin yaptığı açıklamalar doğrultusunda Logan’a asla dokunulmayacağı belirtildi. Ancak bu yeni filmin Wolverin karakterine yeni bir yön çizeceği üzerinde de duruldu. Endişelerin giderilmiş olmasına rağmen Deadpool yaratıcılarından olan Rob Liefeld filmin daha çok Wolverin merkezli olduğu vurgusunu yaptı.
Deadpool & Wolverine Hikayesi
Deadpool & Wolverine hikayesi, sinemaseverler tarafından kabul görmüş iki önemli karakterin buluşması ve birlikte yaşayacakları maceraları ve olayları konu edinir. Yapımın konusunun iki karakterin arasında ortaya çıkan bir ekip öyküsü şeklinde ilerleyeceği düşünülüyor.
Her ne kadar Deadpool’un kendi filminde yan karaktere dönüşeceği yorumları yapılsa da yapımın isminin ana karakterden alınması bu endişeyi yersiz bırakıyor. Karakterin, hikayenin ve temanın tam olarak merkeze alınmadığı, ekip hikayesini öne çıkaran bir eser olarak izleyiciyle buluşacak.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?