Coco Film Türkçe Dublaj Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 53 Görüntülenme

Coco Film Türkçe Dublaj Full İzle

Genel izleyici kitlesine hitap eden animasyon filmi Coco, yetenekli bir gitarist olan 12 yaşındaki Miguel’in serüvenini konu alır. Miguel’in dedesi, ünlü Meksika asıllı sanatçı Ernesto de La Cruz’dur. Yıllar önce ölen Cruz, müzisyenlik yolculuğu esnasında ailesinden kopmak zorunda kalır. Bu nedenle Miguel’in onunla tanışması imkansız bir durumdur ancak yetenekli gencin kaderi, yaşayacağı sürpriz yolculukta değişecektir.
Coco Yapımcısı ve Akıllı İşareti
Yapımın yönetmen koltuğunda Lee Unkrich yer alırken senaryosu ise Adrian Molina ve Matthew Aldrich’in imzasını taşır. Pek çok farklı dile çevrilen filmin Türkçe dublaj seçeneğiyle de izlenmesi mümkündür. “Coco animasyon kaç yaş üstü?” sorusuna; 7 yaş ve üzerindeki herkes için uygundur yanıtı verilebilir. Dolayısıyla ailenizle birlikte keyifle seyredebileceğiniz bir yapımdır.
Coco Film Ne Anlatıyor?
Coco, 12 yaşındaki Miguel’in ölüler dünyasında geçen serüvenini konu alır. Gitar çalmakta üstün bir beceriye sahip olan gencin dedesi, ünlü sanatçı Ernesto de la Cruz’dur. Müzik serüveni nedeniyle ailesinden ayrı düşen Cruz, onlara tekrar kavuşamadan ölmüştür. Aile fertleri bu sebeple ona düşman kesilmiştir. Bununla birlikte ana karakterimiz, dedesinin izinden gitmekte kararlıdır.

Miguel, ölüm diyarının kapılarının açıldığı gün ünlü sanatçının gitarının bulunduğu anıtı ziyaret eder. Enstrümanı çalmaya başladığınday ise kendini öteki dünyada ölülerle birlikte bulur. Çıkmak için çabalarken düzenbaz Hector’la tanışır ve kendi ailesinin hikayesini keşfeder. Tüm gerçekleri olduğu gibi öğrenen Miguel, serüvenini akıl almaz bir şekilde noktalar.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?