Clueless İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 59 Görüntülenme

Clueless İzle

Clueless, 1815 yılında Jane Auesten tarafından yazılan Emma kitabından esinlenilerek beyazperdeye uyarlanan bir filmdir. Beverly Hills’te yaşayan arkadaş grubunun eğlenceli hikayesini izleyiciye sunar.
1 saat 38 dakika süren yapımın yönetmeni ve senaristi Amy Heckerling’tir. Oyuncu kadrosunda Paul Rudd ve Donald Faison gibi yetenekli oyuncuların yanı sıra Alicia Selverstone gibi isimler de bulunur. Komedi türünde olan film, gençlerin okul yaşantılarına eğlenceli bakış açısıyla değinir.
Clueless Konusu
Clueless, Beverly Hilss’in hareketli yaşamına oldukça iyi uyum sağlayan bir grup popüler kız grubunun maceralarını anlatır. Cher Horowitz, lisenin en güzel ve çekici kızıdır. Giydikleri ve konuştuklarıyla her zaman popüler olmayı başarabilen kişilerdendir. Bu da kendisinin diğer kızlar arasında idol haline gelmesini sağlar. Cher için ise önemli olan konular en yakışıklı erkeklerle çıkmak ve moda olan her konuyla yakından ilgilenmektir.
Her yönüyle popüler olan genç kız yalnızca kendini öne çıkarmakla yetinmez. Okulda ne kadar silik kalmış hemcinsi varsa onlarla da yakından ilgilenir. Onların ufak dokunuşlarla çok farklı görünmesine yardımcı olur. Bu süreçte okula yeni gelen ve paspal giyimiyle dalga konusu olan bir öğrenciye yardım etme karar verir. Bunu yaparken bir yandan da iki öğretmenin arasını yapmaya çalışır. Ancak düzeltilmesi gereken pek çok notu olan Cher için yeni arkadaşı farklı bir dönüm noktası olacaktır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fırlama Kızlar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?