Cem Karaca’nın Gözyaşları İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
198 Görüntülenme

Cem Karaca’nın Gözyaşları İzle

Uzun metrajlı sinema filmi, usta sanatçı Cem Karaca’nın hayatını konu alır. Yapımda, anadolu rock müziğin efsanelerinden olan ismin besteleri, eserleri ve yaşamı boyunca karşılaştığı zorluklar gün yüzüne çıkar. Başarılı kişilerden oluşan güçlü kadrosuyla biyografi 26 Ocak 2024’te vizyona girmiştir.

Cem Karaca’nın Gözyaşları Filmi Yönetmeni Kim?

Her işinde kitlelere hitap ederek pek çok kişinin beğendiği yapımlara imza atan Yüksel Aksu, filmin yönetmen koltuğunda oturan isimdir.

Cem Karaca’nın Gözyaşları Filmi Oyuncuları
Biyografide beyazperdeden tanıdığımız pek çok ünlü isim yer alır. İsmail Hacıoğlu, Yasemin Yalçın ve Meral Çetinkaya gibi deneyimli oyuncular, yapımda karakterlere hayat veren önemli kişilerden sadece birkaçıdır. Melisa Aslı Pamuk, Fikret Kuşkan ve Melisa Döngel ise yakında zamanda izleyicilerle buluşan biyografide önemli roller üstlenirler.
Oyuncuların güçlü performanslarıyla desteklenen film, izlenmeye değer bir yapım olarak öne çıkmaktadır. İzleyiciler, biyografi aracılığıyla Cem Karaca'nın sanatına yakından tanık olacak ve unutulmaz anları beyazperdede yeniden yaşayacaklardır.
Cem Karaca’nın Gözyaşları Filmi Konusu
Cem Karaca, Türk müziğinin öncü isimlerinden biri olarak müzik kariyeri ve özel yaşamıyla daima ilham vermiştir. Yaşamı ve müzikal mirası, yapımda detaylı bir şekilde incelenerek ele alınmıştır. 58 yıl boyunca her anı sanatla geçen ömründe Karaca'nın müzikle yoğrulmuş anıları, büyük başarıları, çatışmaları, aşkları ve iniş çıkışları özverili bir çalışmayla ortaya konmuştur.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?