Beyaz Eşya Yerli Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
59 Görüntülenme

Beyaz Eşya Yerli Film İzle

Beyaz Eşya filmi, sıradan bir buzdolabı yüzünden kendilerini çeşitli olayların içerisinde bulan iki ailenin etrafında şekillenir. Hikaye, bir apartmandan aynı anda iki cenazenin çıkmasıyla birlikte yaşanan sorunları komik bir şekilde izleyiciye aktarılmasını ele alır. Başrol karakterlerimiz Zeynep ve Nihat, ikinci el bir buzdolabı satın alırlar. Komşuları Sebahattin Bey’in de evine kaçak yollarla beyaz eşya getirilir. Dolapların karışmasıyla birlikte iki aile de kendilerini absürt olayların merkezinde bulur.
Beyaz Eşya’nın Konusu Nedir?
İstanbul’da sakin bir yaşam sürdüren bir ailenin babalarının ölmesiyle birlikte hayatları tamamen değişir. Nihat ve Zeynep bir önceki gün hırsızlık olayının yaşandığı Kardeşler spotçudan bir buzdolabı beğenirler. Sebahattin Bey’in de aynı dükkandan satın aldığı dolabı dairesine getirilir. Her iki tarafta ölen babalarının cenazelerini buzdolabında saklamayı düşünürler. Dolapların karışmasıyla birlikte iki ailenin üyeleri de babalarını bulmak için hiç beklemedikleri olayların içerisinde yer alırlar.
Filmin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi
10 Mayıs 2024’te vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda başarılı isim Hakan Eser oturur. Yapımın çarpıcı senaryosunu ise Mehmet Suat Özkan kaleme almıştır. Başrolde Nihat ve Zeynep karakterlerini canlandıran Burak Sevinç ve Özge Yağız’a başarılı oyuncular Ferit Aktuğ, Sarp Bozkurt, Bahtiyar Engin ve Aycan Koptur gibi isimler eşlik eder. Vizyona girdiği günden itibaren sinemaseverler tarafından övgüyle bahsedilen Beyaz Eşya yerli film izle seçeneğiyle maceraya ortak olabilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?