Bars İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
57 Görüntülenme

Bars İzle

2 Şubat 2024 tarihinde izleyiciyle buluşan “Bars”, Anadolu’nun efsanevi varlıklarından biri olan Anadolu parsının izini sürmeye karar veren iki zoolog, Emre ve Veysel’in dram dolu hikayesini anlatıyor. Yönetmen koltuğunda Orçun Köksal’ın oturduğu filmin senaryosu da yine Köksal tarafından yazıldı. Film, dramatik atmosferi, duygu dolu sahneleri ve etkileyiciliğiyle dikkat çekiyor.
Oyuncu kadrosunda Münircan Cindoruk, Ali Seçkiner Alıcı ve Görkem Kasal gibi yetenekli isimler yer alıyor. İlgi çekici konusunun yanı sıra Anadolu’nun doğal güzelliklerini, insanların yaşayışlarını ve zorlu coğrafyasını seyirciye aktarması da filmin en etkileyici yanlarından biri. Karakterlerin yaptıkları yolculuklar, gördükleri manzaralar ve karşılaştıkları zorluklar, izleyiciyi dramın ve maceranın ortasına bırakıyor.
Soyu tükenen Anadolu parsına dair bir iz bulmak isteyen Emre ve Veysel, bu uğurda Anadolu’nun ücra köşelerinde yolculuğa çıkmaya karar verirler. Ancak bu yolculuk yalnızca fiziksel bir arayışa değil karakterlerin içsel yolculuğunun da başlangıcı olur. Her iki isimde inanç ve tutku dolu bir şekilde efsanevi hayvanla yüzleşmeye hazırdır.
Keşif, macera ve bürokratik engellerle dolu bu yolda izinleri olmadan devam etmek zorunda kalan ikili, karşılarına çıkan engelleri aşmakta zorlansalar da, kendi aralarında savaş verseler de içlerindeki kararlılık zorlukları aşmalarına yardımcı olur. Filmin en can alıcı noktalarından biri Hacıbektaş’ta yaşanır. Veysel’in sırrını anlatmasıyla karakterlerin hayatları ve arayışları arasında büyük bir bağ kurulur. Bu andan itibaren “Bars” bambaşka bir hal alır.
filmsizle.net olarak “Bars” filmini sizlerle sorunsuz, kesintisiz, yüksek kalitede sunuyoruz. Keyifli seyirler dileriz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?