Barda Filmi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 381 Görüntülenme

Barda Filmi İzle

Barda filmi, vahşi bir saldırının kurbanları ve failleri üzerinde yarattığı travmatik etkileri anlatan, gerçek olaydan esinlenmiş bir dramdır. Film, bir grup arkadaşın bir barda eğlenirken silahlı saldırıya uğramaları, işkenceye ve tecavüze maruz kalmalarıyla başlar. Bu trajik olaydan sonra hayatta kalanlar, yaşadıkları travmayla başa çıkmaya çalışırken adalet arayışı içine girerler.
Yapım, şiddetin sadece kurbanları değil failleri de derinden etkilediğini gösterir. Şiddetin yıkıcı etkisine dair sarsıcı bir bakış açısı sunmaktadır. Filmdeki karakterler, şiddetin karanlığında kaybolmuş ve umut ışığı aramaktalardır.
Barda Filminin Konusu
Film, arkadaşlarının işlettiği barda son biralarını içen bir grup gencin 20 ile 45 yaş arasındaki beş kişilik bir grup tarafından silahla alıkonulmalarıyla başlar. Etkisiz hale getirilen gençler sabaha kadar süren vahşi bir şiddete ve işkenceye maruz kalırlar. Tehlikeli grup görünürde hiçbir amaç gütmeden, barda karşılaştıkları gençlere hayatlarının hesabını sormaktadır.
Barda filmi, sadece vahşi bir şiddet olayını tasvir etmenin ötesinde; travmatik etkilerini, adalet sisteminin çelişkilerini ve toplumdaki eşitsizlikleri de sorgular. Yapım, izleyiciyi karanlık bir atmosfere sürüklerken, şiddetin insanoğlunun ruhunda yarattığı yıkıma dair sarsıcı bir bakış açısı sunar.
Barda Filminin Oyuncu Kadrosu
2006 yapımı Barda filmi, Serdar Akar'ın yönetmenliğinde ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda Nejat İşler, Erdal Beşikçioğlu, Hakan Boyav gibi usta oyuncuların rol aldığı, Türk sinemasının en çarpıcı ve sert filmlerinden biridir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?