Bana Beni Anlat İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
42 Görüntülenme

Bana Beni Anlat İzle

Hayatınızın bir saniyesinde her şey değişebilir. Ailenizi ve hafızanızı kaybedebilirsiniz. Bana Beni Anlat, tam olarak bu noktaya değinen bir yapımdır. Çınar, geçirdiği trajik kaza sonucu sevdiği insanları kaybeder ve travmatik bir olay yaşar. Bu deneyim, Çınar'ın demans hastalığına yakalanmasına neden olur. Her gün farklı bir meslek ve hayat hayal eder. Kim olduğunu, nereden geldiğini unutur. Pek hafızanızı kaybetseydiniz, kim olduğunuzu hatırlamak için ne yapardınız?
Filmin Konusu
30'lu yaşlarının baharında hayat dolu Çınar'ın dünyası, geçirdiği trajik bir kaza sonucu alt üst olur. Kazadan sonra hafızası her gün sıfırlanır ve bambaşka bir insana dönüşür. Bir gün itfaiyeci olmak isterken, ertesi gün doktorluk hayalleri kurar. Bu karmaşık durumla başa çıkmak için amcasıyla yaşamaya başlayan başrolün hayatına en büyük hayali oyuncu olmak olan hemşire Öykü girer.
Öykü, Çınar'a hem bakıcı hem de rehberlik edecektir. Ancak zamanla aralarında beklenmedik bir ilişki oluşmaya başlar. Her gün yeni bir ben ile tanışan karakter, Öykü'nün yardımıyla geçmişinin parçalarını birleştirmeye çalışırken unutmanın ve hatırlamanın gizemli labirentinde kaybolur.
Oyuncu Kadrosu
15 Mart 2024 tarihinde vizyona giren Bana Beni Anlat, usta yönetmen Fuat Yılmaz'ın imzasını taşıyan komik ve duygusal bir filmdir. Başrollerinde Cem Belevi ve Hande Arısoy'un yer aldığı yapım, daha şimdiden izleyiciden övgüler almayı başaran eserler arasına girmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?