Avatar 3 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
27 Görüntülenme

Avatar 3 İzle

2009 yılında dünyada büyük bir yankı uyandıran serinin ilk filminin ardından Avatar 3, izleyicilerle buluşmaya hazırlanmaktadır. Pandora gezegeninde yaşayan yerli halkın yağmur ormanlarındaki hikayelerinin anlatıldığı yapım, 13 yıl aradan sonra ‘’Suyun Yolu’’ ismiyle geri döndü. Neytiri ile bir aile kuran Jake Sully’nin öyküsünü ele alan eserde ikilinin okyanus dünyasına doğru keşfe çıkması izleyicilere aktarılmıştır.
Filmin Konusu
Karakterlerin Pandora gezegeninden kovulmalarını ve yeni bir mücadele için farklı bölgelere seyahat etmelerini ele alan Avatar 2, 2022 yılında izleyicilerle buluşmuştu. Yapımcı Jon Landau, Suyun Yolu’nun ardından serinin devamının da çekileceği haberini Avatar hayranlarıyla paylaşmıştır. Filmin konusu hakkında henüz net bir bilgi olmasa da yönetmen Cameron, Navi halkının farklı bir yanının gösterileceği açıklamasını yapmıştır. Avatar 3’ün vizyon tarihi ise 19 Aralık 2025 olarak belirlenmiştir.
Avatar 3 Oyuncu Kadrosu
Macera, animasyon, bilim kurgu türündeki serinin üçüncü filminde de heyecan, gizem ve gerilim dolu sahneler yer alır. Yönetmen koltuğunda yer alan James Cameron senaryoyu Rick Jaffa ile birlikte kaleme almıştır. Neytiri ve Jake Sully’nin hikayesine devam edilecek olan Avatar 3’ün oyuncu kadrosunda yer alan Sam Worthington, Zoe Saldana ve Sigourney Weawer karakterlere hayat verir. Orman ve su biyosferinde geçen serinin ilk iki filminin ardından Kül halkının anlatıldığı serinin devamı volkanik bir arazide geçecektir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?