Aşk Mevsimi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4,934 Görüntülenme

Aşk Mevsimi İzle

2 Şubat 2024 tarihinde vizyona giren Aşk Mevsimi filminin yönetmen koltuğunda Murat Şeker yer alır. Bu isim senaryo ekibinde de görev almaktadır. Hikayede imzası olan diğer senarist Ali Tanrıverdi’dir. Murat Şeker’in yönettiği 15. sinema filmi olan Aşk Mevsimi’nin yapımcılığını ise SugarWorkz üstlenmiştir.
Film, Bozcaada'da yaşanan gelgitli bir aşk hikayesi olarak başlar. Sonrasında İstanbul'a taşınan Şirin ile Ali'nin yaşadığı duygusal ikilemler üzerinden ilerler. İki karakterin gençlik dönemlerinde Bozcaada’da başlayan aşk macerası seneler içinde karmaşık bir hal alır.
Oyuncu Kadrosu
Filmin başrolünde yer alan Dilan Çiçek Deniz, Şirin karakterine hayat vermiştir. Cem Yiğit Üzümoğlu, Şirin’in sevgilisi rolünde karşımıza çıkar. Hikayede Bade karakterini canlandıran Duygu Sarışın üçüncü başrol olarak filme dahil olmuştur. Oyuncu kadrosu yönünden oldukça başarılı olan yapımda Çiçek Dilligil, Fırat Tanış, Hakan Bilgin, Ebru Aykaç ve Perihan Savaş gibi diğer yetenekli isimler de rol alır.
Filmin Ana Temaları
Aşk Mevsimi filminde aşk, tutku, ilişkiler, değişim ve dönüşüm, işlenen ana temalar arasında yer alır. Senaryoda karakterlerin duygusal arzuları zaman içerisinde evrilerek ilişkilerinin dinamiğini değiştirmeye başlar.
Seyirci, Ali’yle Şirin’in içsel yolculuk süreçlerine film boyunca dahil olur. Mutluluk ve aşkın çelişkili taraflarını anlatan Aşk Mevsimi, uzun soluklu bir ilişkinin iki taraf üzerindeki yansımalarını başarılı şekilde ele alarak seyircilerini beğenisini kazanmıştır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?