A Tessellation Film İzle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 18 Görüntülenme

A Tessellation Film İzle Türkçe Dublaj

A Tessellation, arkeolojik çalışmalar yapan genç bir kadının çölün ortasında yaptığı kazılarda farklı nesneler bulmasını konu edinen başarılı bir yapımdır. Kısa film niteliğindeki yapım, korku ve gerilim dolu sahneleriyle ön plana çıkar. Adını yan yana dizilen nesnelerden alan eser, genç bir kızın hayatına dair önemli olayları aktarır. Çölde yapılan kazıların ardından yaşanan olayların etrafında şekillenen yapımı A Tessellation film izle Türkçe dublaj seçeneği üzerinden seyredebilirsiniz.
A Tessellation Konusu
Annesini erken yaşlarda kaybeden Marcy’nin hayat yolculuğunu ele alan kısa filmde küçükken yaşadığı acı dolu kayıpların ardından kendi hayatına odaklanan genç kızı anlatır. 15 yıl sonraki yaşamının gözler önüne serildiği eserde başarılı bir arkeolog olan Marcy Jones, çölde yaptığı araştırmaların ardından değişik bir nesne bulur.

Tüm yaşamını geçmişte yaşadığı ağır kayıplara göre şekillendiren başarılı arkeolog, yaşanan korkunç olayların sebebi olduğunu düşündüğü bir nesne bulur. Peki ya bu nesnenin ana karakterimizin yaşamıyla ilgisi nedir? Etkileyici ve gerilim dolu sahneleriyle ön plana çıkan yapımda tüm soruların cevabına kavuşabilirsiniz. Korku ve dram türündeki projeyi A Tessellation film izle Türkçe dublaj seçeneği üzerinden HD kalitede seyredebilirsiniz.
Yapımın Oyuncu Kadrosu
Yönetmen koltuğunda Matthew Ramsaur’un oturduğu eser, 2018 yılında vizyona girmiştir. Projenin senaryosunu ise Samuel Brantley ile birlikte Lara Hill kaleme almıştır. Başarılı arkeolog Marcy Jones karakterini canlandıran Maddie Keeling’e Stan McDonald, Saskia Lynge eşlik etmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?